3-ploegen.nl
Stadskanaal
- € 2.750 - € 5.290 p/m
- Fulltime
Chemie
Wat verdient een onderhoudsmonteur in 3-ploegendienst? Hieronder zie je wat werkgevers in de vacatures die nu online staan betalen, in heel Nederland of per stad. De ploegentoeslag komt daar meestal nog bovenop.
Bruto per maand · gebaseerd op 152 vacatures met salaris
Met 20–30% ploegentoeslag komt de mediaan uit op € 4.782 – € 5.181 bruto per maand.
| Salarisklasse | Aantal vacatures |
|---|---|
| € 2.750 – € 3.000 | 43 |
| € 3.000 – € 3.250 | 0 |
| € 3.250 – € 3.500 | 2 |
| € 3.500 – € 3.750 | 1 |
| € 3.750 – € 4.000 (klasse met de mediaan) | 56 |
| € 4.000 – € 4.250 | 50 |
3-ploegen.nl
Stadskanaal
Chemie
3-ploegen.nl
Hellevoetsluis
Food & Beverage
3-ploegen.nl
Vlaardingen
Machinebouw
3-ploegen.nl
Horst
Procesindustrie
3-ploegen.nl
Ridderkerk
Machinebouw
3-ploegen.nl
Terneuzen
Procesindustrie
Laag en hoog zijn het 10e en 90e percentiel: 80% van de vacatures zit daartussen. Gemiddeld is het rekenkundig gemiddelde; de mediaan is het middelste salaris en is minder gevoelig voor uitschieters.
Per vacature nemen we het midden van de salarisschaal. Jaarsalarissen delen we door 12,96; uurlonen laten we weg. Vacatures noemen meestal het basissalaris: de ploegentoeslag komt daar nog bovenop. Je uiteindelijke salaris hangt af van je ervaring, certificaten, de cao en de regio.
In de 152 vacatures met salaris die nu op 3-ploegen.nl staan, verdient een onderhoudsmonteur in 3-ploegendienst een mediaan van € 3.985 bruto per maand. 80% van de salarissen ligt tussen € 2.750 en € 4.015. Vacatures noemen meestal het basissalaris; de ploegentoeslag komt daar nog bovenop.
In 3-ploegendienst is de ploegentoeslag meestal 20 tot 30% van het bruto basissalaris. Bij het mediaansalaris van € 3.985 is dat € 797 tot € 1.196 per maand extra, samen € 4.782 tot € 5.181 bruto per maand. Het exacte percentage staat in de cao of je arbeidsovereenkomst.
Een mbo-opleiding niveau 3 of 4 in Werktuigbouwkunde, Mechatronica of Onderhoudstechniek is het meest gevraagd. Ervaring weegt vaak zwaarder dan het diploma, en BBL-trajecten (werken en leren) zijn gebruikelijk.